logo ART OF DESIGN
projekt opakowania

Doskonały
projekt opakowania

i usługi powiązane

Projektowanie opakowania to proces wieloaspektowy. Uwzględnia się w nim nie tylko budowanie logo marki oraz wybór i kompozycję elementów graficznych, lecz także grupę docelową klientów czy pozycjonowanie produktu. Zespół doświadczonych pracowników i podwykonawców studia zapewni połączenie wszystkich tych elementów w zaprojektowanym opakowaniu.

Opakowania strukturalne
- estetyka i funkcjonalność

Niezaprzeczalnie ważne jest powiązanie produktu z formą opakowania. Nasi specjaliści zadbają o to, by jego nowy kształt przyciągał konsumentów i jednocześnie spełniał swoją funkcjonalna rolę.

Copywriting - świetna nazwa marki Twojego produktu

W ramach usług copywriterskich powiązanych z kreacją opakowań oferujemy tworzenie nazw marek oraz redakcję haseł i tekstów na opakowania. Dbamy o ich kreację (lub zmianę) w oparciu o wnikliwą analizę produktów konkurencji. Zapewniamy przy tym unikalność nazw, by wyróżnić i odróżnić promowaną markę.

Budowanie świadomości marki
i pozycjonowanie marki

Sama obecność marki na rynku (czy samo zbudowanie świadomości marki) to nie wszystko. Bardzo ważne przy tym jest skojarzenie produktu z czymś, co jest pozytywne - nie kupujemy produktów firm, które znamy, lecz te, które lubimy i uznajemy za wartościowe. I na tym procesie opiera się pozycjonowanie marki.

Ilustracja i fotografia reklamowa
- produkt w najlepszym świetle

to znaczące i często nieodzowne elementy designu opakowań. W naszym studio stworzymy ilustracje dopasowując ich stylistykę do produktu. Powstałe obrazy mogą być: hiperrealistyczne, "techniczne" lub ekspresyjne. Dysponujemy studyjnym sprzętem fotograficznym. Powstałe u nas zdjęcia mogą stanowić samodzieleny element grafiki opakowań lub dopełniać ilustracje.

Ikony i znaki
- użyteczne drobiazgi

Studio zajmuje się kreacją wszelkiego rodzaju ikon. Tworzone przez nas formy graficzne znajdują często zastosowanie jako elementy logo.

Infografika
- proces użytkowy w obrazkach

To rodzaj grafiki, której celem jest zazwyczaj pokazanie procesu albo np. struktury. W swoim portfolio posiadamy realizacje dla różnych dziedzin, wśród nich dla farmacji i przemysłu samochodowego.

Przygotowanie do duku
- kolory bez niespodzianek

Studio zapewnia doradztwo zarówno w zakresie wyboru techniki druku, jaki i podłoża. Jego określenie narzuca odpowiedni sposób przygotowania użytków do druku. Nasz specjalista złoży i przygotuje pliki w odpowiedni dla wybranej technologii sposób.

Packshoty - Twoje nowe
opakowanie w prasie i Internecie

Promocja produktu nie kończy się na opracowaniu i wyprodukowaniu opakowania. Ważnym elementem w reklamie marki jest dobrze wykonana wizualizacja opakowania produktu - packshot. Nasze studio może je wykonać stosując technikę modelowania 3D, fotografii lub ilustracji.

kontakt do dobrej agencji reklamowej